Naše maximální úsilí pro Vaší maximální spokojenost

Česko Marocká Smíšená Obchodní Komora má za cíl posílení spolupráce českých a marockých společností a usnadnění podnikání na obou trzích. V jejím čele stojí lidé, kteří jsou připraveni případným klientům z řad českých a marockých exportérů, importérů a investorů nabídnout své služby a vyvinout maximální úsilí k naplnění jejich přání a požadavků.

Ve spolupráci se státními institucemi České republiky a státu Marockého Království je tedy prioritním posláním Česko Marocká Smíšená Obchodní Komory zvýšení informovanosti soukromých i veřejných subjektů o možnostech podnikání v obou zemích a poskytování s tím souvisejících služeb. Jedná se především o provádění průzkumu trhu za účelem vyhledání potenciálních partnerů a pomoc při zprostředkování obchodů.

Dále poskytování informací týkajících se investičních pobídek, pořádání seminářů a přednášek o podnikání, školení a vzdělávání zaměstnanců. Nabídky špičkového právního a ekonomického poradenství v souvislosti s činností komory a pravidelnou publikaci aktuálních článků vč. statistických údajů.

Infomace novinek ze světa podnikatelského prostředí a provádění dalších aktivit vedoucích k rozšíření mezinárodní spolupráce a posílení mezinárodního obchodu.

Abychom Vám byli schopni poskytnout široký rozsah služeb v maximální kvalitě, spolupracuje Česko Marocká Smíšená Obchodní Komora při své činnosti s řadou významných státních institucí. Mezi které patří především velvyslanectví Marockého Království v ČR a Ministerstvo průmyslu a obchodu České Republiky.